Firma BSD to nie tylko sprzedaż detaliczna - to także sprzedaż hurtowa. Aby kupować w cenach hurtowych, należy uzyskać status ,,klient hurtowy”. Status hurtownika mogą uzyskać tylko zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu i zaakceptowani przez nas. W tym celu należy zarejestrować się przez zakładkę: zaloguj się.

Jak uzyskać status „klient hurtowy” ?
W tym celu należy się założyć u nas konto a więc kliknąć w zakładkę "zaloguj się", następnie podać adres e-mail w zakładce stwórz konto.
Wypełnić formularz rejestracyjny (dane osobowe oraz dane firmy) po czym zatwierdź zgłoszenie naciskając guzik "zarejestruj się". Państwa zgłoszenie zostanie przesłane do nas, gdzie zostanie rozpatrzone. Po zaakceptowaniu przez nas zgłoszenia, wyślemy potwierdzenie drogą mailową. Od tego momentu system będzie rozpoznawał Państwa konto jako „klient hurtowy” i po ponownym zalogowaniu widoczne będą ceny hurtowe.
Zastrzegamy sobie prawo nie przyznawania statusu hurtowego i jego odbierania bez podawania przyczyny.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?
Aby dokonywać zakupów hurtowych (po zaakceptowaniu przez nas zgłoszenia), należy zalogować się w sklepie (przy użyciu swojego loginu i hasła ). Po zalogowaniu automatycznie zobaczą Państwo ceny hurtowe i w tych cenach możliwe będzie dokonywanie zakupów.
Paczki hurtowe wysyłamy kuriarami DHL/DPD. Możliwy odbiór osobisty zamówień (wymagana przedpłata) po uprzednim telefonicznym złożeniu zamówienia lub na platformie sklepu internetowego www.bsd24.pl. Po otrzymaniu mailowego statusu o gotowości do odbioru zamówienia, zapraszamy Państwa serdecznie do naszego punktu odbioru. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


                                                                  *************************Z A P R A S Z A M Y  D O   W S P Ó Ł P R A C Y*******************************